Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium

  • 32 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Ett väldigt bra läge för Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium Aten med 1 sovrum erbjuder närhet till Hadrianus båge, ungefär 18 minuter bort till fots. Den här 32 m² stora lägenheten ligger inom 2 km från tågstationen Thissio och bara 650 meter från busshållplatsen Laikh.

Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium har balkong med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. I lägenheten finns ett badrum utrustat med badlakan och handdukar. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Det finns ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. En perfekt måltidsupplevelse garanteras tack vare matbord. Restaurangen Spondi, som ligger cirka 5 minuter bort till fots, erbjuder europeiska rätter.

Lägenheten ligger i distriktet Pagkrati, cirka 10 minuters bilresa från Gamla Kungliga Palatset. Inom 2 km från boendet kan du besöka Romerska Agoran.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium Aten
Big Practical Economic Apartment
Mobilpris

Big Practical Economic Apartment

8.3
Väldigt bra 40 recensioner
178 m från boendet
USD 205 USD 185
per natt
Chic One-Bedroom Retreat Near Panathenaic Stadium
Mobilpris

Chic One-Bedroom Retreat Near Panathenaic Stadium

216 m från boendet
Glimmer 2-Bedroom Apartment In Athens
Mobilpris

Glimmer 2-Bedroom Apartment In Athens

7.2
Bra 11 recensioner
405 m från boendet
USD 133 USD 120
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Monastiraki tågstation
    2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00003096109
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium?
      Populära sevärdheter nära Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium inkluderar bland annat Gamla Kungliga Palatset, Hadrianus båge, Romerska Agoran.
    • ❓
      Hur stort är Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium?
      Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium har en total yta på 32 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Monastiraki tågstation
    2 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Cozy 1Bd Apt Next To Kallimarmaro Stadium Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng